Rather than spend $3-4 per bottle at the corner store everyday, save some money buying it this way (price fluctuates, but at $21-22 per case, you're definitely saving some money). It's water- it tastes like water...although I will admit, I do often feel slightly more hydrated than when I drink the home filtered water). At a time when prices on everything are through the roof, I'm saving anywhere I can, without drinking tap water (that's supposedly "safe").I like the size of the bottles. It holds a lot of water which is good to take to exercise classes. Also there are enough bottles in the box to get me through the month.Love the taste, the price and the amount you get! (1 liter bottles are huge!) Buy it.Great water, wonderful taste!I never got the item..Amazon Driver drove straight pass me I was standing outside driver never stop driver lied noted item was deliveredI do enjoy this product very good water quite pricey!!The best ?LOVE THIS H20Consistent and quality product experience each time. Love it.